KAYO

KAYO v Motocentru BARTH

Značka KAYO je jedním z největších výrobců pitbike, minibike i dětských čtyřkolek na světě, který se zaměřuje především na enduro motocykly pro hobby využití a juniorské čtyřkolky. 

Původně tato společnost začínala na konci devadesátých let jako výrobce pitbike v rámci své domoviny. Expanze za hranice však na sebe nenechala dlouho čekat a v roce 2002 firma úspěšně vstoupila také na evropské trhy. 

Zajímavostí je, že firma KAYO má poněkud specifickou strategii i přístup, který je pro ni charakteristickým a odlišuje ji od většiny čínských společností. Hlavním cílem je nejen jedinečnost produktů či dobré jméno, ale především pak soulad s hodnotami západní společnosti. Prioritami jsou pro značku vysoká kvalita a precizní dílenské i designové zpracování.

Pokud se rozhodnete stát majitelem stroje z dílny KAYO, navštivte nás v Motocentru BARTH. U nás najdete KAYO motocykly, pitbike i čtyřkolky na jednom místě, pod jednou střechou. Veškeré stroje u nás na showroomu si můžete samozřejmě vyzkoušet, a to klidně celá rodina!

KAYO aneb vysoce kvalitní terénní motocykly a juniorské čtyřkolky za atraktivní ceny. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vaše Motocentrum BARTH

KAYOMOTO v Motocentru BARTH

KAYOMOTO v Motocentru BARTH

Domluvit předváděcí jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, kontaktujte nás a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme