CFMOTO

CFMOTO v Motocentru BARTH

Do našeho portfolia Motocentra BARTH přibíráme novou značku CFMOTO, která u nás bude mít zastoupení v podobě moderních a sebevědomých čtyřkolek a motocyklů.

Společnost CFMOTO začínala jako továrna zaměřující se na výrobu dílů a komponentů pro spalovací motory. Od svého založení v roce 1989 však ujela již obrovský kus cesty a jelikož její hnací motor byl opravdu silný, zanedlouho začala své pole působnosti rozšiřovat. 

V současnosti společnost CFMOTO patří mezi nejpokrokovější a nejprogresivnější světové továrny specializující se na výrobu motocyklů, čtyřkolek a motorů

Katalog CFMOTO

Dlouhodobý a úspěšný růst, modernizace i investice do dalšího vývoje umožňují společnosti neustálý rozvoj a expanzi na mezinárodní úrovni.

CFMOTO nabízí designové kousky ve spolupráci s rakouským motogigantem KTM a špičkovým designérským studiem KISKA. Firma spolupracujeme také s renomovanými dodavateli jako např. Bosch, Continental, Brembo, Pirelli, KYB, Maxxis, J. Juan či Shad. 

Stroje z dílny CFMOTO jsou prototypem komfortu, spolehlivosti, maximální kvality a moderních prvků za atraktivní ceny. Nespornou výhodou značky je také skutečnost, že v rámci České a Slovenské republiky fungují rychlé dodávky i servisní služby, a to díky tisícům skladů strategicky rozmístěných v Evropě. 

CF MOTO – STROJE PRO ZAČÁTEČNÍKY I ZKUŠENÉ JEZDCE…

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vaše Motocentrum BARTH

Motorky Čtyřkolky

Motorky CFMOTO v Motocentru BARTH

Domluvit předváděcí jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, kontaktujte nás a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

Kontaktujte naše prodejce CFMOTO

Lukáš Blažek

Lukáš Blažek

prodejce motocyklů

lukas.blazek@motocentrum-barth.cz