Servis

Moderní a plně vybavený servis

Motocentrum BARTH poskytuje služby moderního a plně vybaveného motocyklového servisu, ve kterém jsme připraveni zajistit záruční i pozáruční servis motocyklů, skútrů a čtyřkolek nejen pro značky BMW Motorrad a YAMAHA, ale také pro většinu japonských a evropských značek, mezi něž patří např. Aprilia, Moto Guzzi, VespaPiaggio. Nedílnou součástí je i pneu servis s nabídkou nových pneumatik zejména značek Continental a Michelin. Pro naše zákazníky máme připravené další doplňkové služby jako například ruční mytí a odvoz Vašeho motocyklu.

Náhradní díly a příslušenství

Jako autorizovaný servis používáme originální náhradní díly, speciální přípravky, značkové profesionální nářadí a v případě motocyklů Yamaha také paralelní diagnostiku. Dále Vám nabízíme celou produktovou řadu olejů a doplňující chemie od značky Yamalube.

Servis pro starší motocykly se zvýhodněnou sazbou

Pro majitele starších motocyklů, skútrů a čtyřkolek jsme připravili velmi atraktivní hodinové sazby a poskytujeme zajímavé slevy na originální náhradní díly. Jako smluvní partner několika pojišťoven jsem připraveni se o Vás kompletně postarat i v případě nehody nebo jiného závažného poškození.

Motopůjčovna BARTH

V případě vícedenní opravy Vašeho motocyklu Vám poskytneme slevu 50 % na zapůjčení motocykly z naší Motopůjčovny BARTH. Vyberte si ze značek Yamaha nebo Ducati či z několika kategorií i objemových skupin, které jsou námi plně pojištěné pro toulky celou Evropou. Spolu s motocyklem máte možnost zapůjčení přileb, kufrů, navigace a dalšího příslušenství v omezeném rozsahu. Rezervujte si termín online na webových stránkách Motopůjčovny.

Rezervace do servisu

Kontaktujte nás

Otevírací doba

pondělí-pátek 7:30-16:00

Hana Vysoudilová

prodejce dílů
hana.vysoudilova@motocentrum-barth.cz

778 716 197

Martina Blažková

asistentka motocentra - objednávky na servis
martina.blazkova@motocentrum-barth.cz

46 46 45 198

Filip Landsman

servisní poradce
filip.landsman@motocentrum-barth.cz

778 716 191

Podívejte se na nejnovější aktuality z oblasti servisu motocyklů