Sprint 50

Vespa Sprint 50

Každá jízda se stane záminkou, abyste si mohli užívat vylepšené funkce modelu Vespa Sprint, které posouvají potěšení z jízdy a bezpečnost na ještě vyšší úroveň.

VYDEJTE SE DO MĚSTA SE SPRÁVNÝM POSTOJEM!
Ve městě Vás vždycky potká něco nového, tak proč se nevydat na objevitelskou cestu v sedle nejsportovnějšího modelu Vespa? Každá cesta se stane záminkou, abyste si mohli užívat vylepšených technických funkcí, které posouvají potěšení z jízdy a bezpečnost na novou úroveň.
Nové modely Sprint a Sprint S kombinují svěží styl a sportovní charakter s nejmodernější technikou.
Objevte nové okouzlující kombinace barev.

SPORTOVNÍ A SPOLEHLIVÁ
Jízda po městě na skútru Vespa Sprint je bezpečná a dynamická díky modernímu vzduchem chlazenému čtyřdobému jednoválci se zdvihovým objemem 50 cm3 a elektronicky řízeným vstřikováním paliva. Každý detail, od výfukového potrubí až po vnitřní strukturu skříně převodovky, byl optimalizován pro plynulou, tichou a komfortní jízdu. Řídicí jednotka nyní získává data také od senzoru tlaku, aby mohla zajišťovat optimální spalování za všech podmínek.
Na skútru Vespa Sprint zažijete novou úroveň spolehlivosti, a to dokonce i v hustém městském provozu s neustálým zastavováním a rozjížděním.

SPRINT 50 4T3V

SPRINT S 50 IGET ABS

SPRINT 50 4T3V NOTTE

Nejmladší a nejsportovnější Vespa přichází v inovované podobě s novým motorem 4T3V Euro4 Nejmladší a nejsportovnější Vespa přichází v inovované podobě s novým motorem 4T3V Euro 4, a to i ve verzi Sport. Elegantní a exkluzivní Vespa Sprint Notte vyniká svým kompletně černým vzhledem.
CENA 115.900 CZK CENA 117.900 CZK CENA -

STÁHNĚTE SI BROŽURU >   OD SKROMNÝCH ZAČÁTKŮ K LEGENDĚ >

Objevte veškeré informace o modelu Vespa Sprint a proykoumejte Sedmdesát let historie od roku 1946.

Domluvit předváděcí jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, kontaktujte nás a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo