Sprint 150

Vespa Sprint 150

Každá jízda se stane záminkou, abyste si mohli užívat vylepšené funkce modelu Vespa Sprint, které posouvají potěšení z jízdy a bezpečnost na ještě vyšší úroveň.

VYDEJTE SE DO MĚSTA SE SPRÁVNÝM POSTOJEM! 
Ve městě Vás vždycky potká něco nového, tak proč se nevydat na objevitelskou cestu v sedle nejsportovnějšího modelu Vespa? Každá cesta se stane záminkou, abyste si mohli užívat vylepšených technických funkcí, které posouvají potěšení z jízdy a bezpečnost na novou úroveň. 
Nové modely Sprint a Sprint S kombinují svěží styl a sportovní charakter s nejmodernější technikou. 
Objevte nové okouzlující kombinace barev.

Ve městě Vás vždycky potká něco nového, tak proč se nevydat na objevitelskou cestu v sedle nejsportovnějšího modelu Vespa?

SNADNÁ JÍZDA
Vespa Sprint s malou kapotáží je vybavena velkými 12“ koly z lehké slitiny, díky nimž nabízí ohromující zážitky z jízdy. Čtyřdobý tříventilový jednoválec se vyznačuje harmonickým poměrem mezi výkonem a spotřebou paliva.
Osobitý a agresivní přední světlomet disponuje technikou LED. Sériová výbava zahrnuje rovněž funkci lokalizace zaparkovaného motocyklu (Bike Finder) a dálkové otvírání sedla.

SPRINT 150 IGET ABS

SPRINT S 125 IGET ABS

Ve městě Vás vždycky potká něco nového, tak proč se nevydat na objevitelskou cestu v sedle nejsportovnějšího modelu Vespa? Vyspělá technika a sportovní výkony motocyklu se zdvihovým objemem 150 cm3, sportovní linie modelu Vespa Sprint, nezaměnitelný styl speciální edice.
CENA 115.900 CZK CENA 117.900 CZK

STÁHNĚTE SI BROŽURU >   OD SKROMNÝCH ZAČÁTKŮ K LEGENDĚ >

Objevte veškeré informace o modelu Vespa Sprint a proykoumejte Sedmdesát let historie od roku 1946.

Domluvit předváděcí jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, kontaktujte nás a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo