Vespa GTS 300

Vespa GTS je díky svým elegantním a ušlechtilým liniím exkluzivním jednostopým vozidlem, které vyčnívá nad současnou konkurencí. Styl a elegance značky Vespa vyniká v široké paletě půvabných barev a jedinečných stylistických prvků, mezi něž patří originální umístění parkovacího světla na masce u houkačky. Estetiku modelu Vespa GTS doplňuje mimořádná bezpečnost s dvojitými kotoučovými brzdami. To oceníte, jakmile necháte za sebou městské ulice a vydáte se za hranice města.

VÝKON A ELEGANCE

Vespa GTS nemá na současném trhu konkurenci. Její motor se zdvihovým objemem 125 cm3 poskytuje nejvyšší výkon 22 k při 7500 min-1 a maximální točivý moment 22,3 N.m při pouhých 5000 min-1. Tím jsou zaručeny rychlé reakce na povely jezdce a obecně extrémně dobré výkonové parametry. Nejvýkonnější motor v celé produktové řadě Vespa je kombinován s kotoučovými brzdami vpředu a vzadu, jakož i se systémy ABS a ASR, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň bezpečnosti jízdy. Díky tomu je Vespa GTS ideální pro provoz ve velkém městě i pro cestování na dlouhé vzdálenosti, které si budete užívat v naprostém komfortu, ať sami, nebo s doprovodem. Živý temperament decentně krotí ušlechtilé linie jednostopého vozidla, které nabízí sofistikovanou paletu barev a ohromující technická řešení: světla LED pro denní svícení, nový kryt řídítek, mřížku s motivem štikozubce, nové sedlo, nové zadní svítilny, nový analogový a digitální panel přístrojů a vstup USB.

GTS 300 4V ABS ASR

GTS 300 4V ABS ASR TOURING

GTS YACHT CLUB 300

Nejvýkonnější motor, nejvyšší sportovní výkony, styl, který očekáváte. GTS Touring 300 je Vespa pro cestování na dlouhé vzdálenosti, nezaměnitelná díky chromovaným nosičům pro zavazadla a červené barvě. Jedinečný vzhled skútru Vespa se snoubí s noblesou, která je typická pro jachtařský svět.
CENA 132.900 CZK CENA 139.900 CZK CENA 135.900 CZK

Domluvit předváděcí jízdu

Pokud máte zájem o nezávaznou předváděcí jízdu, kontaktujte nás a my vás obratem velmi rádi kontaktujeme a požadovaný model předvedeme

nebo