MOTOSALON 5. - 8. 3. 2020 BRNO

MOTOSALON 5. - 8. 3. 2020 BRNO

Letošního 11. ročníku mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení se zúčastní všichni hlavní hráči motocyklové branže včetně nových firem a značek. V termínu od 5. do 8. března 2020 tak uvidíme v Brně skutečně to nejlepší z českého motocyklového trhu. Těšit se můžeme nejen na nabídku nejnovějších motocyklů, ale také na veškeré bohaté příslušenství a doplňky. Tradičně se očekává velký zájem návštěvníků, kteří si tento motocyklový svátek na zahájení sezony nenechají ujít. S veletrhem je tradičně spojena anketa Motocykl roku.

KDY: 5. - 8. 3. 2020

KDE: Veletrhy BRNO, a.s. Výstaviště 405/1

TADY NEMŮŽE PŘECI ŽÁDNÝ MOTORKÁŘ CHYBĚT.
URČITĚ PŘIJEĎTE DO BRNA A NAVŠTIVTE NÁŠ STÁNEK MOTOCENTRA BARTH, AKCE BUDE STÁT ZA TO!

Motocykly a příslušenství na dvou hektarech plochy

MOTOSALON je národní prezentací motocyklů a koná se pod záštitou motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů (SDA). Očekává se opět návštěvnost kolem 65.000 osob a prezentovat se na něm budou importéři všech velkých značek působících na českém trhu.  Na 150 firem, zastupujících 390 značek obsadí pavilony P a F, pavilon Z a volné plochy pak budou určeny pro doprovodné aktivity.  Celkově bude obsazeno přes dva hektary výstavní plochy (23 000 m2), z toho čistá výstavní plocha je téměř 8 500 metrů čtverečních. Těšit se můžeme na značky Aprilia, Honda, Kawasaki, Suzuki, KTM, BMW,  Harley Davidson, Moto Guzzi, Triumph, Yamaha, Piaggio, Indian, Ducati, MV Agusta, Husqvarna, Vespa, F.B. Mondial, KYMCO, Jawa, ale také TM Racing, Lambretta, Böhmerland, Royald Enfield, Gasgas, PBS, Motor Village, MP Korado CZ, Nipponia, Askoll, TRS Motorcycles, Electric Motion či Ural. Ze čtyřkolek pak zejména Can-am, BRP a Goes. Široká bude jako vždy nabídka veškerého motopříslušenství a doplňků.

AUTOGRAMIÁDA - ZDENĚK TŮMA

Na akci nesmí chybět náše dakarská hvězda, ZDENĚK TŮMA, který bude mít v neděli 8. 3. na našem stánku autogramiádu
Tak se za námi zastavte a přijďte poklábosit s jediným českým čtyřkolkářem, který skončil na letošní RALLYE DAKAR 2020 na úspěšném 9. místě.

ANKETA Motocykl roku 2020
Součástí MOTOSALONU bude opět anketa Motocykl roku 2020, ve které veřejnost rozhodne o nejlepších motorkách. Do ankety bylo nominováno 33 vozidel rozdělených do 5 kategorií od 18 vystavovatelů. Anketa odstartovala 1. února a hlasování skončí 6. 3. 2020 v 19:00.  Vítězové ankety budou odhaleni přímo během veletrhu na slavnostním vyhlášení, které proběhne v sobotu večer na veletrhu MOTOSALON. Ti, kdo se zapojí do hlasování,  mohou vyhrát jak hlavní cenu 100 000 Kč na nákup motocyklu a další desítky hodnotných cen od partnerů.

Soutěž Skenuj a vyhraj

Všichni návštěvníci mohou soutěžit o skútr mpKorado SUPERMAXI 50 EFI. Stačí mít nainstalovanou aplikaci BVV Trade Fairs a skenovat QR kódy na vystavených exponátech. Podívejte se na podrobné informace o soutěži a na cenu pro vítěze.

Novinky českých značek

Na veletrhu MOTOSALON 2020 vystaví očekávané novinky čeští výrobci motocyklů. Se dvěma funkčními prototypy - benzinovou šestistovkou a modelem s elektrickým pohonem - se návštěvníci setkají na stánku Böhmerland, vedle těchto nových strojů bude vystaven i jeden historický. Jawa ukáže dlouho anoncovanou Jawu 300 vyráběnou v Indii a pak trojici Jawa 350 OHC, Special a Scrambler.

HOSTÉ na zahájení

Slavnostní zahájení se letos uskuteční v hale F na pódiu ve čtvrtek ve 13.30 a nebudou chybět osobnosti z motobranže – závodníci Karel Abrahám, Jakub Kornfeil, Ollie Roučková, kaskadér Adam Peschl nebo tvář Motosalonu Pepa Sršeň. Na zahájení ale potkáte i další známé tváře herce Pavla Lišku, Jana Révaie, Lukáše Langmajera nebo moderátorku Moniku Leovou. MOTOSALON je zkrátka veletrh, kde se rádi setkávají všichni, kterým učaroval svět svobody na dvou kolech. Tak ať nám koně pod kapotou šlapou!