Čtyřkolky GOES v Motocentru BARTH

Čtyřkolky GOES v Motocentru BARTH

Nová značka čtyřkolek zamířila do Pardubic!

Ahoj všem nadšencům do čtyřkolek!

Máme pro vás skvělou zprávu – do naší nabídky v Motocentru BARTH jsme přidali novou značku čtyřkolek GOES! Tato francouzská značka je známá svými moderními a výkonnými stroji, které jsou ideální pro jezdce všech úrovní zkušeností.

Více o značce GOES Skladová nabídka GOES

Proč právě GOES?

GOES se zařadila mezi nejprogresivnější a nejrespektovanější značky ve světě čtyřkolek. Jejich dlouholetá spolupráce s CFMOTO přinesla na trh atraktivní, kvalitní a cenově dostupné modely v kategoriích 400 a 500 ccm. Tyto čtyřkolky jsou mezi zákazníky velmi oblíbené a patří k nejprodávanějším ve své třídě.

Neustálý vývoj a inovace

Díky dlouhodobému růstu, modernizaci a významným investicím do vývoje dokáže GOES neustále rozvíjet nové technologie a zlepšovat své produkty. To jim umožňuje prosazovat se na mezinárodní úrovni a získávat si stále více spokojených zákazníků.

Kvalita a spolehlivost

GOES spolupracuje s renomovanými designérskými studii a předními dodavateli jako Bosch, Continental a Brembo. To zaručuje, že jejich čtyřkolky jsou nejen spolehlivé, ale i špičkové kvality. Tyto stroje jsou symbolem komfortu a moderních prvků za atraktivní ceny.

Rychlé dodávky a servis

Další výhodou je rychlost dodávek a kvalitní servisní služby, díky rozsáhlé síti skladů strategicky rozmístěných po celé Evropě.

GOES – čtyřkolky pro všechny

Ať už jsi začátečník, nebo zkušený jezdec, čtyřkolky GOES tě určitě nezklamou. Přijď se k nám do Motocentra BARTH podívat na tyto skvělé stroje a přesvědč se sám o jejich kvalitách.

Těšíme se na tvou návštěvu!

Lukáš Blažek

Lukáš Blažek

prodejce motocyklů

lukas.blazek@motocentrum-barth.cz