BMW R1200GS na cestování po okrese, ale i pořádné dálky po Evropě

BMW R1200GS na cestování po okrese, ale i pořádné dálky po Evropě

"Musím přiznat, návrat ke své milované R 1150 Gs byl opravdu složitý"

MOTOPŮJČOVNA BARTH: Reference

BMW R1200GS LC Rallye

Dobrý den, 

rád bych se s Vámi podělil o zkušenosti s půjčovnou Motocentrum BARTH. 
Jelikož jsem majitel již několikátého BMW na dvou kolech a po GS 1100 jsem přesedlal na GS 1150, říkal jsem si, jaká asi bude dvanáctka LC. Dlouho jsem na ní na stránkách www.motocentrum-barth.cz pokukoval. Nakonec jsme se s přítelkyní rozhodli využít možnost zapůjčení na víkend a GS 1200 si vyzkoušet. 
Musím pochválit skvělý přístup a ochotu pana Blažka. Rezervace, dotazy a nakonec i připravenost a vysvětlení všeho podstatného proběhlo na výbornou. 

Motorku jsme dostali v plné výbavě se třemi kufry, plnou nádrží a po zabalení všeho podstatného a hlavně nepodstatného jsme vyrazili do našich Jizerských a Orlických hor. Osahání si motorky proběhlo takřka ihned. Překvapil mě výkon motorky. 92 Kw bylo v první chvíli pro silniční enduro zbytečně moc, ale postupně jsem sám přicházel na to, že je to to pravé. Dostatek výkonu v každé situaci i v jízdě ve dvou a plnou bagáží. 
Co musím ale pochválit nejvíce a na co nejsem ze svých motorek zvyklý byl podvozek motorky. Možnost nastavení pérování tlačítkem z řidítek je geniální a úžasně funkční. Vyzkoušeli jsme motorku na perfektním asfaltě, rozbitých silnicích 3tích tříd i mimo zpevněné komunikace. Změny v nastavení byli ihned citelné a člověk si vždy ihned našel to pravé. Navštívili jsem rozhlednu Andrlův Chlum, Suchý vrch, Dolní Moravu a Stezku v oblacích, Pastvinskou přehradu a Opočno. Na motorce jsem za víkend najeli přibližně 400 kilometrů a hravě si umím představit dvojnásobný nájezd za stejnou dobu. Motorku tedy vřele mohu doporučit komukoli kdo se chystá projet o víkendu po okrese, nebo chce zažít pořádné cestování na velké dálky. Motorku dostanete perfektně připravenou a schopnou rovnou vyrazit po Evropě. 
Musím přiznat, návrat ke své milované R 1150 Gs byl opravdu složitý.

Už máte plány na prodloužený víkend 5. - 8. 7.?

Půjčte si BMW R1200GS LC Rallye a vyrazte za dobrodružstvím!

REZERVACE ONLINE - zde

 KONTAKTUJTE NÁS: