Triumph Tiger 1050 SPORT / 92kW

Vaše cena bez DPH

280 992 Kč

Vaše cena vč. DPH

340 000 Kč

Motocykl byl přidán do garáže Prohlédnout motocykly v garáži.

Chyba, motocykl nebyl uložen do garáže.

Uložit jako PDF Poslat e-mailem

Poslat e-mailem

Pokud chcete poslat kartu motocyklu svému známému, kamarádovi, šéfovi apod., vyplňte tento formulář

položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pro více informací volejte:

770 180 641

Hlavní parametry

Hmotnost

235 kg

Objem motoru

1050 ccm

Výkon

92 kW (125 HP)

Najeto

-

Barva

černá matná

Výbava Triumph Tiger 1050 SPORT / 92kW:

Model 2019 již u nás skladem !!

Bonus - v případě zakoupení motorky za inzerovanou cenu je možný jeho dovoz na vámi zvolenou adresu v rámci celé ČR zdarma!! 

Možnost protiúčtu. Možnost prodeje na splátky.

Triumph Tiger Sport je cestovní stroj, orientovaný na komfortní, ale přesto sportovní jízdu. Nový výfuk a modernizovaný sací systém umožnil nárust výkonu o 10PS a točivého momentu o 6Nm. Díky výkonu 125PS (123 koní, 92kW) a kroutícímu momentu 104Nm se zlepšila akcelerace. Tiger Sport dostal přepracovanou převodovku, která umožňuje rychlejší řazení rychlostních stupňů. Tiger Sport je také osazen jednostrannou kyvnou vydlicí a plně stavitelným odpružením.

Tiger Sport má nový podvozek, který nejen poskytuje komfort, ale také sportovní a zábavnou jízdu. Plně nastavitelné odpružení a nové pružiny disponují vysokou úrovní nastavitelnosti a citu. Nová silnější jednostranná kyvná vidlice poskytuje větší tuhost a možnost zatížení což znamená perfektní jízdní výkony při jízdě ve dvou. Nejnovější systém ABS je ve standardním vybavením a obsahuje nový modulátor pro lepší extrémní brždění.

Přepracovaná ergonomie zlepšila jízdní komfort a sedadlo je nyní užší a pohodlnější jak pro jezdce tak i spolujezdce. Sedlo je o 5mm nižší vpředu a řídítka jsou nižší a blíže k jezdci a dodávají příjemější pocit z řízení. Zadní sedadlo je také nižší a spolucestující je plně schován za jezdcem pro lepší ochranu před větrem.

Široká škála příslušenství, která je k dispozici pro Tiger Sport je vyvinuta s nějvětší pečlivostí. Triumph Dynamic Luggage system má nyní větší užitečnou hmotnost o 10 kilogramů. Levá strana kufru má obsah 31 litrů a je schopna pojmout přilbu, pravá strana kufru má obsah 24 litrů.

Další parametry

Obj. číslo: 12520355

Převodovka: Manuální (6)

Výška sedadla:

Posouzení stavu: Nové

Termín dodání: Ihned k dodání

Zaujal vás tento motocykl?

Vyplňte prosím kontaktní formulář a budeme Vás kontaktovat.