MOTO GUZZI V85 TT / 59kW

Běžná cena vč. DPH

299 990 Kč

Ušetříte

90 Kč vč. DPH
Sleva 0%

Vaše cena bez DPH

247 851 Kč

Vaše cena vč. DPH

299 900 Kč

Motocykl byl přidán do garáže Prohlédnout motocykly v garáži.

Chyba, motocykl nebyl uložen do garáže.

Uložit jako PDF Poslat e-mailem

Poslat e-mailem

Pokud chcete poslat kartu motocyklu svému známému, kamarádovi, šéfovi apod., vyplňte tento formulář

položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pro více informací, volejte:

778 716 198

Hlavní parametry

Hmotnost

229 kg

Objem motoru

853 ccm

Výkon

59 kW (80 HP)

Najeto

-

Barva

Giallo Sahara

Výbava MOTO GUZZI V85 TT / 59kW:

Konečně jsme se dočkali - dlouho očekávaná žhavá novinka Moto Guzzi pro rok 2019 tedy cestovní enduro V85 TT je tu a je ještě lepší, než jsme snili.

Již nyní přijímáme objednávky a jako bonus poskytneme k prvním 10ti objednávkám dovoz na vámi zvolenou adresu v rámci celé ČR zdarma !!

Možnost protiúčtu. Možnost prodeje na splátky.

V85 TT kombinuje klasický autentický styl kultovní značky s nejmodernějším technickým vybavením. S tímto modelem Moto Guzzi zavádí nový vzduchem chlazený 90 ° dvouválcový motor s rozvodem OHV a dvěma ventily na válec. Motor dosahuje maximálního výkonu 80 koní a 80 Nm kroutícího momentu při 5000 ot./min a to vše při pouhých 208 kg suché hmotnosti. Nádrže potěší nadstandardním objemem 21 litrů, jenž by měl zajistit dojezd 400 km. Sedlo nabídne pohodlí při sezení a volnost pohybu při stání ve stupačkách, jeho hrana je ve výšce pouhých 830 mm, což zpřístupní toto cestovní enduro i menším postavám.

Barevná provedení budou rozdělena do dvou skupin - standardní jednobarevné lakování bude možno objednat v tmavé šedé matné metalíze, tmavé modrošedé matné metalíze a červené základní. Limitovaná barevná provedení dou dvě a to bílo-žluté a červeno-stříbrné ( obě varinty budou vždy s červeně lakovaným rámem ). 

Hodně potěší i propracovaný přístrojový panel tvořený barevným TFT displayem s možností příplatkového multimediálního systému Moto Guzzi MIA, jenž kromě obsluhy telefonu a hudby nabídne i služby navigace, a samozřejmě dynamické módy. Ty jsou tři a každý má specifické nastavení pro motor, ABS i kontrolu trakce MGCT. Na silnici budete nejčastěji využívat Road s živou reakcí na plyn, kontrolou trakce na střední úroveň a ABS aktivním na obou kolech. Za horších povětrnostních podmínek můžete cvaknout Rain, který otupí reakci motoru a zpřísní MGCT, antiblok zůstává stejný. Pro terénní hrátky potom aktivujete Off-Road, který umožní větší prokluz zadního kola při akceleraci, ABS pustí akorát na přední kolo (jde dokonce i úplně vypnout) a reakce na plyn bude opět trochu měkčí plus se ještě zvýší brzdný účinek motoru.

Pro české zákazníky bude k dostání od druhé poloviny dubna 2019.

Uvedená cena platí pro verzi V85TT v jednobarevném provedení a bez případných zobrazených doplňků . Přiložené fotografie mají ilustrativní charakter.

Další parametry

Obj. číslo: 12520354

Převodovka: Manuální (6)

Výška sedadla:

Posouzení stavu: Nové

Termín dodání: Ihned k dodání

Zaujal vás tento motocykl?

Vyplňte prosím kontaktní formulář a budeme Vás kontaktovat.