ZIMNÍ SERVIS za zvýhodněných podmínek

ZIMNÍ SERVIS za zvýhodněných podmínek

Po dlouhém létě se spoustou dobrodružství a vysněných výletů přišla konečně řada na tvůj motocykl: mimo sezónu je ideální čas na servis, nářadí a novou výbavu, která zajistí tvoji bezpečnost při jízdě. Nabízíme vše, co potřebuješ k péči o sebe a svojí mašinu. U tvého oblíbeného prodejce BMW Motorrad mají připravené balíčky péče a servisních služeb a vše může začít – připravit, domluvit, provést servis. Po dlouhém létě se spoustou dobrodružství a vysněných výletů přišla konečně řada na tvůj motocykl: mimo sezónu je ideální čas na servis, nářadí a novou výbavu, která zajistí tvoji bezpečnost při jízdě. Nabízíme vše, co potřebuješ k péči o sebe a svojí mašinu. U tvého oblíbeného prodejce BMW Motorrad mají připravené balíčky péče a servisních služeb a vše může začít – připravit, domluvit, provést servis.

S KONCEM SEZÓNY ZAČÍNÁ OBDOBÍ PÉČE

S koncem sezóny to opravdu začíná: Nyní je čas dát tvému motocyklu péči, jakou si zaslouží. Využij naši službu zimního uskladnění, servis formou „Vyzvednutí a vrácení“ a „Diagnostiku zdarma“ (pro motocykly starší 5 let) a budeš mít jistotu, že tvoje mašina je i během chladného období v dobrých rukou. 

NEOBYČENÝ SERVIS V MOTOCENTRU BARTH

  • svoz a odvoz do 30 km zdarma (kilometry nad limit dle dohody při objednání)
  • diagnostika zdarma -> SEZNAM DIAGNOSTICKÝCH ÚKONŮ ZDE
  • 10% sleva na práci a použitý materiál

OBJEDNAT SE NA SERVIS

MIMO SEZÓNU: NEJLEPŠÍ ČAS PRO SERVIS, NÁŘADÍ A VÝBAVU

Chceš vědět, jak se nenudit mimo sezónu? Tento čas je ideální využít na důkladnou přípravu na nadcházející sezónu. Pořiď si nové jezdecké vybavení, připrav se na další dobrodružství a pečuj o svůj motocykl. Nabízíme ti tu nejlepší péči: BMW Motorrad Originální díly, doplňky pro individualizaci, oblečení a neomezené množství příslušenství pro dokonalý start do nové sezóny.

BRZY ZAČNE SEZÓNA NOVÁ!

Připrav se na začátek další sezóny s naší službou předsezónní kontroly, vyzvedni si svůj motocykl ze zimního skladu a využij naše balíčky péče a služby, které ti připravíme na míru. Dokonale připravíme tvoji mašinu na všechna nová dobrodružství, výlety a cesty, které tě čekají. Ujisti se, že vyjedete stylově, a prohlédni si naši nejnovější kolekci vybavení a oblečení pro novou sezónu.


 

KONTAKTUJTE NÁS:

MOTOCENTRUM BARTH, PARDUBICE, HŮRKA 1798
Martina Blažková

Martina Blažková

asistentka motocentra - objednávky na servis

martina.blazkova@motocentrum-barth.cz