Začni sezónu ve stylu VESPA!

Začni sezónu ve stylu VESPA!

Brzy přijde jaro a s ním i začátek nové sezóny, na kterou jsme celou zimu tak netrpělivě čekali. Konec městských kolon a problémů s parkováním. Na Vespě se můžeš projet po okolí a objevovat nová krásná místa, která jsi doposud neznal/a.

Vyraz na výlet do přírody a užij si krásnou jarní přírodu na plné pecky. Projížděj se ulicemi města a užívej si svobodu, kterou ti Vespa nabízí.

Nastartuj jaro ve stylu Vespa s poukazem na příslušenstvím i módní doplňky v hodnotě 10 000 kč!

 

Skladové motocykly Vespa Více o Vespa Primavera 125 Více o Vespa Sprint 125

POUKAZ NA PŘÍSLUŠENSTVÍ 

Při zakoupení nové Vespy Primavera 125 nebo Sprint 125 do 7. 5. 2023 teď získáš poukaz v hodnotě 10 000 Kč. Máš tak možnost si vybrat z rozsáhlé nabídky originálního příslušenství a módních doplňků Vespa.

 

Tvůj STYL VESPA 

Příslušenství a módní doplňky značky Vespa jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit svou vlastní individualitu i styl. Kromě standardního výběru barev skútru Vespa, je zde celá řada možností, jak si přizpůsobit svůj skútr podle svého vkusu. Můžeš si vybrat z mnoha barevných kombinací, značkových příslušenství a doplňků, jako je například top case, přední a zadní nosič, plexi nebo speciální zrcátka.

Všechny tyto doplňky jsou vyrobeny s ohledem na kvalitu a styl a jsou navrženy tak, aby perfektně zapadaly do celkového designu skútru Vespa. Pokud si zakoupíš skútr Vespa, získáš nejen skvělý dopravní prostředek, ale i možnost vytvořit si svůj vlastní jedinečný styl, který bude vyzdvihovat tvoji osobnost a individualitu.

 

Nabídka platí do 7. května 2023 na skladové zboží  do vyprodání zásob. Není možné kombinovat s jinými akcemi. Finanční plnění je vyloučeno.

Pro více infotmací o akci naváhejte kontaktovat naše prodejce značky Vespa:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů

martin.blazek@motocentrum-barth.cz

Lucie Pulkrábková

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz