VESPA x DIOR

Dior spojuje síly s Vespou a vytváří exkluzivní skútr a řadu odpovídajících doplňků, které oslavují slunečného ducha a umění žít obou značek.

 

VESPA 946 CHRISTIAN DIOR

ZROZENÍ NOVÉ IKONY, ÓDA NA RADOST ZE ŽIVOTA. DIOR SPOJUJE SÍLY S VESPOU A VYTVÁŘÍ EXKLUZIVNÍ SKÚTR A ŘADU ODPOVÍDAJÍCÍCH DOPLŇKŮ, KTERÉ OSLAVUJÍ SLUNEČNÉHO DUCHA A UMĚNÍ ŽÍT OBOU ZNAČEK.
Italskou značku a pařížský módní dům, které byly založeny ve stejném roce, tedy v roce 1946, spojuje neochvějná touha inspirovat nové, jasné a kreativní vidění světa.
Dnes, více než kdy jindy, spolupráce značek Dior a Vespa znovu oživuje tohoto ducha svobody, pohybu a vyjádření, který je pohání. Dolce Vita.

Moderní verzi ikonického modelu Vespa 946, představeného v roce 2012 v Miláně a uznávaného pro své elegantní, uhlazené křivky a technologické inovace, navrhla Maria Grazia Chiuri, kreativní ředitelka dámských kolekcí Dior. Skútr se vyrábí v Itálii a dodržuje náročné standardy, odhodlání a preciznost couture ateliéru.

  • Z tohoto vášnivého dialogu vzešel skútr Vespa 946 Christian Dior, který svou jednoprostorovou architekturou a jemnými grafickými liniemi vzdává hold dědictví obou domů. Tento předmět touhy, symbol vytříbenosti, odráží jejich společný závazek k dokonalosti své práce a virtuóznímu umění detailu.
  • Top Case s motivem Dior Oblique, který v roce 1967 navrhl Marc Bohan, je speciálně navržen tak, aby se dal připevnit na nosič zavazadel a dodal jim osobitý půvab. Jedinečnou řadu doplňuje přilba zdobená stejným ikonickým motivem. 

CHCI VESPU

V případě více informací o motocyklech Vespa kontaktujte naši specializovanou prodejkyni:

 

Lucie Pulkrábková

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz