STYLOVĚ NA VESPU S POUKAZEM AŽ NA 12.500 KČ

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A MÓDNÍ DOPLŇKY PRO TVŮJ INDIVIDUÁLNÍ STYL!

Vespa je více než jen skútr - je to životní styl! Vespa znamená užívat si života. Cestou do práce, na výletní jízdě k jezeru nebo na koupaliště, na zmrzlinu nebo jen tak - pro radost ... Čiré potěšení z jízdy, to je Vespa. Malá dovolená ti začíná už při otočení klíče v zapalování. Vydej se svou cestou, užívej si jízdu a už nehledej místo na parkování. Neexistuje lepší způsob, jak si užívat život!

POUKAZ NA PŘÍSLUŠENSTVÍ

Při zakoupení nové Vespy GTS 300 nebo Sei Giorni 300 během trvání akce získáš poukaz v hodnotě 12 500 Kč. A k modelům Primavera, Sprint 125 & 150 a GTS 125 dostaneš poukaz v hodnotě 7 500 Kč a máš tak možnost si vybrat z rozsáhlé nabídky originálního příslušenství a módních doplňků Vespa.

Nabídka platí do 31. srpna 2021 na skladové zboží s motorizací Euro 5 a do vyprodání zásob. Není možné kombinovat s jinými akcemi. Finanční plnění je vyloučeno.

Tvůj STYL

Již přes 75 let je Vespa symbolem individuální mobility. Svůj vlastní styl Vespy si můžeš přizpůsobit díky širokému výběru příslušenství na skútr, ale i na sebe. Přilby, rukavice, boty a oblečení zdokonalí tvůj osobní "Vespa-look".

KOMPLETNÍ NABÍDKA

MOTOCENTRUM BARTH, PARDUBICE

Lucie Pulkrábková

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce PIAGGIO GROUP

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz