Skútry z řad XMAX Vás MAXimálně nadchnou naší skvělou akcí

Skútry z řad XMAX Vás MAXimálně nadchnou naší skvělou akcí

Získejte bezdrátový klíč a originální doplňky Yamaha dle vlastního výběru v hodnotě až 10.000 Kč!

ŽIJTE NA MAX se skútry z řady XMAX

POZOR, AKCE PLATÍ DO 30. 11. 2018

Se slevami, které jsme pro Vás připravili, to půjde samo. Zavítejte do našeho Motocentra BARTH v Pardubicích na Dubině do konce listopadu a získejte od nás zdarma druhý bezdrátový klíč a hlavně originální doplňky Yamaha dle vlastního výběru v hodnotě až 10.000 Kč!

YAMAHA XMAX 300

Chtějte to, co potřebujete 
Kompaktní podvozek vybavený vidlicí motocyklového typu zajišťuje vyšší stabilitu a poskytuje sportovní ovladatelnost s prvotřídním pohodlím. Díky výkonnému a hospodárnému novému motoru Blue Core nabízí veškerý nezbytný výkon, který potřebujete k rychlému dojíždění i víkendovým výletům. Špičkově vybavený sportovní skútr Yamaha XMAX 300 s novým mimořádně kvalitním sedlem a přístrojovým LCD panelem, dynamickou kapotáží, dvěma LED světlomety a designem řady MAX splní vaše přání a uspokojí vaše potřeby. Jezděte chytře. Jezděte rychle. Jezděte na MAX

  • Bezdrátový klíč zdarma
  • Originální doplňky Yamaha dle vlastního výběru v hodnotě 10.000 Kč

YAMAHA XMAX 300

Objem 125 ccm, zážitky na MAX
Ať už jste na skútru začátečníkem nebo hledáte svůj příští model, podíváte-li se důkladněji, budete bezpochyby nadšeni. Model 2018 je vybaven naším bezklíčovým přístupem a zapalováním Smart Key pro jednoduchý a bezproblémový provoz a pod sedlem ukrývá velký úložný prostor. Dva exkluzivní LED světlomety ve spojení s dynamickým designem podtrhují prémiovou kvalitu modelu MAX 125. Díky kontrole trakce a systému ABS ve standardní výbavě budete mít každou jízdu plně pod kontrolou. Zvolte si X-MAX 125. Začněte tím nejlepším.

  • Bezdrátový klíč zdarma
  • Originální doplňky Yamaha dle vlastního výběru v hodnotě 5.000 Kč

VYBERTE SI Z ORIGINÁLNÍCH DOPLŇKŮ YAMAHA:

Kompletní nabídka - ZDE

Kryt skútru
Kufr
Zadní nosič
Rukávníky
Brašna pod přístrojový panel
Vyhřívané rukojeti
Kryt na sedlo
Katalizátor