POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ! SLEVA 25-30 % NA VEŠKERÉ OBLEČENÍ A DOPLŇKY

Startujeme obrovský výprodej originálního oblečení a doplňků.

Vánoce možná sice skončily, ale teď je ten správný čas zaměřit se na sebe! Motocentrum BARTH má pro tebe lákavou povánoční nabídku, která tě rozhodně potěší. Připravili jsme pro tebe skvělé slevy, abys si mohl dopřát originální moto oblečení a doplňky od top značek, jako jsou BMW Motorrad, HJC a 4SR, se slevou 25-30%.

Povánoční výprodej, který oživí tvé moto vybavení

Teď je ta pravá chvíle pořídit si kvalitní moto oblečení a doplňky za parádní ceny. Motocentrum BARTH tě láká na slevy 25-30% na veškeré moto oblečení, ať už jsi začátečník nebo zkušený jezdec.

Udělej si radost po Vánocích

Využij povánoční slevovou akci k nákupu originálních a praktických dárků právě pro tebe! Objev stylové nákrčníky, bezpečné rukavice nebo poutavé helmy v naší akční nabídce, která potěší každého motorkáře – a hlavně tebe!

Navštiv náš zbrusu nový salon BMW Motorrad v Pardubicích a zažij nezapomenutelný zážitek při povánočním nákupu. Dej svému ježdění nový rozměr s kvalitním oblečením a doplňky. Přijď se nechat unést vášní pro motorky a udělej si radost v rámci naší povánoční slevové akce!

Povánoční nabídka platí omezený čas, tak neváhej a přijď si vybrat ty nejlepší dárky – pro sebe!

Akční nabídka je časově omezená.


 

Lucie Pulkrábková

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz