PODZIM PLNÝ SLEV - přilba v hodnotě 3.000 Kč ZDARMA

PODZIM PLNÝ SLEV - přilba v hodnotě 3.000 Kč ZDARMA

Při zakoupení skútru Yamaha NMAX 125 získáte slevu 3.000 Kč, kterou můžete využít pro koupi nové přilby anebo jako přímou slevu za skútr.

Yamaha NMAX. Každodenní život je součástí balení

Tento městský dopravní prostředek je speciálně navržen tak, aby poskytoval větší potěšení z jízdy, sportovní výkony i úsporu paliva. Jeho kompaktní kapotáž přináší vám i vašemu spolujezdci obratnost potřebnou při jízdě přeplněnými ulicemi. A díky výkonnému čtyřtaktnímu motoru Blue Core o objemu 125 ccm splňujícímu emisní normu EU4 nabízí model NMAX skvělé zrychlení a nízkou spotřebou paliva. 

Sportovní městský skútr s dynamickým vzhledem a špičkovými technickými parametry – včetně systému ABS – přináší prvotřídní design do kategorie základních dopravních prostředků kubatury 125 ccm. Yamaha NMAX: Dopravní prostředek, který změní váš život.

Akce platí do 30. 11. 2018

Slevu můžete využít dvěma způsoby, buď slevu napřímo strhneme z ceny skútru a nebo si vyberete z široké nabídky přileb na našem showroomu v Pardubicích na Dubině. Zde si můžete motohelmy značek SHARK, AGV, MT Helmets, MOMO v klidu vyzkoušet a zjistit, jaká Vám nejlépe padne. Je tedy pouze na Vás, jakou možnost zvolíte.

  • PŘILBA V HODNOTĚ 3.000 Kč vč. DPH
  • PŘÍMÁ SLEVA NA SKÚTR V HODNOTĚ 3.000 Kč