Neobyčejný teambuilding Motocentra BARTH

V letošním roce připravilo vedení firmy pro zaměstnance skupiny BARTH, jako již tradičně, širokou nabídku teambuildingových akcí. Pojďme se společně podívat, jak probíhal teambuilding pracovníků Motocentra BARTH.

Teambuilding Motocentrum BARTH aneb „Jaký si to uděláš, takový to máš“

Také pro pracovníky Motocentra BARTH si vedení firmy v letošním roce připravilo akci, která se nesla v duchu jedinečných a značně adrenalinových zážitků.

Z pomyslné startovací čáry jsme odstartovali z Pardubic do Špindlerova Mlýna. Během cesty za neobyčejným dobrodružstvím si naše skupinka udělala krátkou zastávku na přehradě Les Království, která patří mezi motorkáři k velmi oblíbeným.

Po příjezdu

Téměř okamžitě po příjezdu do cílové destinace jsme vyměnili motorky za elektrokola a vydali se objevovat krásy Krkonoš. Rozpálenou silnici a vůni benzínu tak vystřídal klid, ticho a čerstvý vzduch – všechno z toho jsme si náležitě užili.

Když jsme na elektrokolech úspěšně zdolali pramen Labe, náležitě jsme se odměnili skvělým jídlem a ještě lepší zábavou.

Pouze pro odvážné

Další den jsme společně vyrazili na zipline u přehrady – no a byla to tedy jízda (120 metrů dlouhá bláznivá jízda na ocelovém laně ve výšce 25 metrů podél přehradní hráze Labská). Když jsme se všichni úspěšně dostali na druhý břeh, vydali jsme se k bobové dráze, kde jsme v neobyčejné jízdě pokračovali…

 

TEAMBUILDING V BARTHu = Zajímavé destinace, nadupaný program, neobyčejné zážitky, relaxace a příležitost, jak se dostat na dosud nepoznaná místa a utužit vztahy v rámci pracovního kolektivu.

 

Staňte se také součástí skupiny BARTH a zažívejte společně s námi neobyčejná dobrodružství. Podívejte se na volné pracovní pozice na