Neobyčejné VÁNOCE v Motocentru BARTH! Plno slev a skvělých dárků!

Neobyčejné VÁNOCE v Motocentru BARTH! Plno slev a skvělých dárků!

Hledáte ten správný vánoční dárek pro vašeho moto nadšence? Zastavte se u nás v Pardubicích a vybírejte z nabídky doplňků a příslušenství za skvělé AKČNÍ ceny!

ZAŽIJTE NEOBYČEJNÉ VÁNOCE S DÁRKY Z MOTOCENTRA BARTH!

 

Motorky, skútry a čtyřkolky

Městské skútříčky, pořádné mašiny nebo snad čtyřkolky, které zastanou hromadu práce? Takový dárek by chtěl pod stromečkem chtěl najít opravdu každý! My jich tu naštěstí máme dost pro každého a za skvělé VÝPRODEJOVÉ CENY. Podívejte se na nabídku našich skladových motorek a čtyřkolek.

A že si pro tento vánoční dárek nemáš jak dojet? I to dokážeme zařídit! V rámci ČR ti ho dopravíme až domů a to zcela ZDARMA.

SKLADOVÉ MOTORKY    SKLADOVÉ ČTYŘKOLKY 


 

Moto oblečení a doplňky

Není nic důležitejšího než se na tvé mašině cítít bezpečně a stylově! Pro tyto případy tu máme opravdu široký výběr originálního moto oblečení a dopňků, které ti zajistí neobyčejný moto zážitek. 

VÁNOČNÍ AKCE MOTOCENTRA BARTH ... ANEB SLEVA 20% NA VŠECHNO OBLEČENÍ A DOPLŇKY SKLADEM!*

*tato akční nabídka nelze kombinovat s ostatními akčními nabídkami Motocentra BARTH


Dárkové poukazy 

Nabízíme Vám i velice pohodlnou variantu vánočního dárku, díky které si může každý vybrat dle vlastního vkusu, uvážení a potřeb. Darujte dárkový poukaz na služby Motocentra BARTHMotopůjčovny BARTHAutocentra BARTH a BARTH Caravan, kterým uděláte radost nejen Vašim blízkým, ale také přátelům či kolegům v práci.

Darovat můžete poukaz v hodnotě 1.000 Kč nebo 5.000 Kč, kam napíšeme i jméno obdarovaného, který si pak vybere, na jaké služby poukaz v odpovídající hodnotě využije. Platnost poukazu je 12 měsíců od data vystavení.

DÁRKOVÝ POUKAZ je možné uplatnit na úhradu:

ZAKOUPIT VOUCHER