Motocentrum BARTH zastupuje už 6 významných značek

Motocentrum BARTH zastupuje už 6 významných značek

Navíc naše Motocentrum doručuje motorky zdarma po celé ČR!

Motocentrum BARTH v roce 2021:

  • Autorizované zastoupení značek: BMW Motorrad, YAMAHA, Vespa, Moto Guzzi, Aprilia a Piaggio
  • Úspěšné roční prodeje přes 250 motocyklů
  • ONLINE portál www.BARTH-GO.cz s nabídkou doručení motorek po ČR
  • Úspěšné půjčování motorek přes portál https://motopujcovna.cz/ 
  • Vlastní úspěšný tým na nejtěžší rallye světa, Rallye Dakar
  • Součást skupiny BARTH s ročními tržbami okolo 3 miliardy Kč

Motocentrum - salon

Motocentrum BARTH v roce 2019 otevřelo nový moderní showroom motocyklů značek BMW, Yamaha, Vespa, Piaggio, Moto Guzzi a Aprilia. Atraktivní showroom umístěný v areálu Autocentra v Pardubicích na Dubině nabízí také kvalitní oblečení, přilby, příslušenství a další doplňky.

Centrum moderního motocyklisty se vším všudy. Takový byl plán výkonného ředitele Autocentra BARTH Michala Burkoně, když se pustil do rekonstrukce původního Motocentra. „Pod jednou střechou nabízíme vše. Prodáváme nové i ojeté motocykly, které zároveň za zajímavé ceny vykupujeme. Myslíme na údržbu, takže provozujeme i motoservis,“ prohlásil Burkoň.

Motocentrum a Motopůjčovna BARTH jsou v rámci skupiny BARTH samostatnou divizí. Pardubický prodejce vybudoval otevřenou plochu showroomu, na které vznikla multibrandová nabídka šesti velkých světových výrobců motocyklů. „Luxusní část je vyhrazená pro BMW Motorrad. V rámci České republiky jde přitom o unikát – dosud se motocykly BMW prodávaly vždy pouze ve společných showroomech s automobily stejné značky. Navíc jsme aktuálně jediný autorizovaný prodejce a servis motocyklů BMW v Pardubickém a Královehradeckém kraji,“ upozorňuje Michal Burkoň, podle kterého je v showroomu Motocentra vystaveno přes 50 motocyklů šesti značek.

showroom bmw motorrad

Motorky doručí po celé ČR přímo domů (doprava je zdarma)

V roce 2020 Autocentrum BARTH spustilo nový webový portál BARTH GO, který je virtuálním showroomem na auta a motorky. „Na portálu BARTH GO si návštěvník může vybírat auta, dodávky, motorky, a to nové, předváděcí nebo ojeté, ale také si může vybírat i z různých druhů financování – buď za hotové, na úvěr nebo auta na operativní leasing. Vybrané auto, dodávku nebo motorku doručíme po celé České republice, jak domů, tak do firmy. Jedná se tedy o první opravdový e-shop na auta a motorky. Nikde jinde zákazník nenajde takto ucelenou nabídku. Motorku přivezeme až domů a kompletně předvedeme a zaškolíme její ovládání.

Nový trend je půjčování motorek

Také pro lidi, kteří si motorku nemohou z různých důvod dovolit, připravil BARTH speciální nabídku. Nadšení motorkáři si mohou vysněné stroje zapůjčit na webovém portálu www.MOTOPUJCOVNA.cz, kde je možné si vše zarezervovat. Půjčit si zájemci mohou nejnovější motorky na pár dní, víkend, nebo třeba na týdenní výlet do Alp. Pro obrovský zájem se počet motorek určených k zápůjčce v roce 2020 dokonce přehoupl výrazně přes dvacet. Nejvíce žádaná jsou cestovní endura. „V této kategorii budou dostupné všechny letošní novinky motorek BMW a YAMAHA,“ dodává Martin Blažek, vedoucí Motocentra BARTH, s tím, že nově byl zaveden i zvýhodněný „víkendový tarif“. Ten spočívá v tom, že za půjčení od pátku do pondělí se účtují jen dva dny.

Akce na testování motorek

Pro všechny příznivce motorek pořádá pravidelně Motocentrum BARTH testování motorek od BMW Motorrad. Každý rok se uskuteční zhruba dvě akce, kde si mohou nadšenci vyzkoušet nejnovější modely motorek. Prostřednictvím našeho zkušeného Guida vyráží na půl hodiny / hodinou dlouhou trasu, kde mají možnost vyzkoušet co stroj umí. Pro zájemce je také připraveno lehké občerstvení a pokec s našimi prodejci.Rallye Dakar

Úspěšná Dakarská rallye

Skupina BARTH se orientuje také na Rallye Dakar. V roce 2020 se tým BARTH Racing již popáté zúčastnil pouštní soutěže, která se nově přesunula do Saúdské Arábie. Do cílového pódia dojel Zdeněk Tůma. Jediný český čtyřkolkář skončil na úspěšném 9. místě. „Účast BARTH Racing na Dakarské rallye v Saúdské Arábii si pochvaluji. Byly to neobyčejné zážitky a zkušenosti,“ popsal Michal Burkoň, který vidí budoucnost v prodeji aut a motorek na internetu.