Kompletní seznam akcí s Motocentrem BARTH - AKTUALIZOVÁNO

Kompletní seznam akcí s Motocentrem BARTH - AKTUALIZOVÁNO

Na jaké moto akce se letos můžete těšit?

Covidové období je za námi a my už se nemůžeme až se s vámi znovu potkáme! Proto jsme si pro vás připravili hned několik skvělých moto akcí v areálu Motocentra BARTH v Pardubicích, ale také mimo areál.

Otevřete své diáře a poznamenejte si ty nejlepší akce, na kterých rozhodně nemůžete chybět!

 

TUAREG LAUNCH - BRNO - proběhlo

Kdy: 8. a 9. 4. 2022
Kde: Automotodrom Brno
Otestuj zcena nové Enduro Aprilia Tuareg 660 v jeho přirozeném prostředí! Doraz na okruh a nech se okouzlit novinkou letošního roku.
 
 

DOLCE VITA DAYS - CHCI ITALKU - proběhlo

Kdy: 22. a 23. 4. 2022 (pátek: 8:00-16:30, sobota 8:00-16:00)
Kde: Motocentrum BARTH Pardubice - Dubina
Doraz do Motocentra BARTH na testovací jízdu italkých mašin. Aprilia, Moto Guzzu, Vespa a Piaggio už čekají na pořádnou jízdu.
 
 

ROADSHOW BMW MOTORRAD - proběhlo

Kdy: 26. a 27. 4. 2022
Kde: Motocentrum BARTH Pardubice - Dubina
Kamion BMW Motorrad nabitý testovacími motorkami včetně novinek letošní sezóny zavítá přímo do našeho salonu MOTOCENTRUM BARTH v Pardubicích. Těšit se můžeš na legendární R 1250 GS a R 1250 GS Adventure, novinku K 1600 GTR 18 TrannscontinentalR nineT Urban GSF 900 RS 1000 XR, elektikou nabitý skútr CE 04 a mnoho dalšího!
 
 

BMW R18 TOUR

Kdy: 16. a 17. 5. 2022
Kde: Motocentrum BARTH Pardubice - Dubina
Milovníci cruiserů pozor! Přívěs nadupaný mašinami s největším zdvihovým objemem mezi bavoráky přijíždí do Pardubic. Těšit se samozřejme můžete na klasiky R 18 Classic, R18 First Edition, a nebo také vymazlenou R 18 Transcontinental.
Registrace a podrobné informace o akci vám přineseme v následujících týdnech. Sledujte náš web a sociální sítě, aby vám nic neuniklo.
 
 
 
 

BMW MOTORRAD DNY 

Kdy: 17. až 19. 6. 2022
Kde: Orea Resort Devět Skal, Milovy
Další ročník legendární akce je opět tady! Letos se uskuteční v Milovech, kde centrem celého dění je hotel Orea Resort Devět skal. Atraktivní lokalita uprostřed Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy se spoustou kvalitních a klikatých cest je perfektním útočištěm pro všechny motorkáře. Nezáleží, jestli máš nový nebo starší motocykl, vítáni jsou opravdu všichni fanoušci BMW, kterým místo krve v žilách koluje benzín a milují pořádné mašiny.
 
 

R18 EXPERIENCE 

Kdy: 3. 7. 2022
Kde: Šiklův Mlýn
Registrace a podrobné informace o akci vám přineseme v následujících týdnech. Sledujte náš web a sociální sítě, aby vám nic neuniklo.
 
 

GS EXPERIENCE DNY

Kdy: 6. 8. 2022
Kde: Šiklův Mlýn
Zkus si jízdu v terénu s BMW GS pod vedením profesionálů. Jestli tě láká vyzkoušet si na vlastní kůži, jak se cestuje mimo silnice, jsou BMW GS EXPERIENCE DNY dny právě pro Tebe. Nevadí, že jsi zatím jezdil jen po asfaltu, otestovat motorku v terénu může s pomocí našich instruktorů každý! 
Registrace a podrobné informace o akci vám přineseme v  následujících týdnech. Sledujte náš web a sociální sítě, aby vám nic neuniklo.
 

SLEDUJTE NÁS

 
 
Pokud máte jakékoli otázky ohledně chystaných akcí, neváhejte kontaktovat naše prodejce:
 
Jaroslav Bekr

Jaroslav Bekr

prodejce BMW Motorrad

jaroslav.bekr@motocentrum-barth.cz

Martin Blažek

Martin Blažek

prodej a výkup ojetých motocyklů

martin.blazek@motocentrum-barth.cz

Lucie Pulkrábková

Mgr. Lucie Pulkrábková

Prodejce BMW Motorrad a Piaggio Group

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz