Jezděte jako o závod s produkty značky YAMALUBE

Produkty značky YAMALUBE jsou navrženy pro práci v nejnáročnějších podmínkách.

VÝHODY PRODUKTŮ YAMALUBE:

  • Rychlost řazení, životnost = Velmi silný film olejů Yamalube chrání Váš motor a převodovku, umožńuje rychlejší řazení převodových stupňů a zajišťuje delší životnost Vašeho motoru. 
  • Plnění norem JASO MA = Oleje s certifikátem JASO (Japanese Automotive Standards Organisation) MA zamezují prokluzování spojky, nezanechávají popelnaté nečistoty a vyhovují standardům v oblasti koroze a opotřebení. 
  • Proti korozi a proti zpěnění = Antikorozní a protipěnící složky zajišťují maximální ochranu vnitřních součástí motoru ve vysokých otáčkách.
  • Mazání = Kombinace olejů a aditiv v olejích Yamalube minimalizuje třecí ztráty v zájmu zvýšení výkonu. Chrání píst a pístní kroužky před opotřebením.
  • Vysoké teploty = Když se motor ohřeje, teplota oleje může překročit 160°C, což přináší extrémní zatížení každé součástky. Oleje Yamalube díky svému složení odolávají i takto vysokým teplotám.
  • Těsnící funkce = Oleje Yamalube vytváří těsnící vrstvu mezi pístními kroužky a stěnou válce, čímž zabraňují úniku tlaku ze spalovacího prostoru a udržují úniku tlaku ze spalovacího prostoru a udržují kompresní poměr na stálé úrovni v zájmu účinnosti motoru.
  • Rozptýlení nečistot = Nečistoty se mohou změnit uvnitř motoru na brusný prášek a způsobit ztrátu výkonu. Olej Yamalube je rozptýli v podobě malých částic a zachovává plynulý průtok oleje

E-SHOP Přijeďte k nám na servis

Před výměnou oleje doporučujeme motocykl nastartovat a ohřát, vyteče tím více starého teplého oleje. S každou výměnou oleje zvažte výměnu olejového filtru motocyklu – zkontrolujte s manualem vašeho motocyklu. Starý olej ekologicky zlikvidujte – informujte se o schromaždišti nebezpečného odpadu ve vašem okolí. Nezapomeňte zkontrolovat dotažení povolených šroubů a olejového filtru, spojených s výměnou oleje!

KONTAKTUJTE NÁS:

Martin Blažek

Martin Blažek

vedoucí Motocentrum BARTH

martin.blazek@motocentrum-barth.cz