Ceník skútrů značky PIAGGIO

Ceník skútrů značky PIAGGIO

PIAGGIO NOVĚ V MOTOCENTRU BARTH

Vznik značky se datuje k roku‭ ‬1884,‭ ‬kdy Rinaldo Piaggio založil firmu na výrobu povozů a vagónů.‭ ‬Postupem času začalo Piaggio vyrábět také mopedy a především,‭ ‬v roce‭ ‬1946‭ ‬první skútr na světě‭ ‬-‭ ‬Piaggio Vespa.‭ ‬Vespa se zapsala do historie a pro skútraře znamená něco jako kříž pro křesťany.‭ ‬V roce‭ ‬1959‭ ‬značku koupil Fiat.‭ ‬V polovině‭ ‬90.‭ ‬let bylo Piaggio ve velké krizi,‭ ‬společnost byla ve ztrátě a hroil bankrot.‭ ‬Firmu znovu postavil na nohy Roberto Colaninno,‭ ‬který investoval přes svou holdingovou společnost‭ ‬100‭ ‬milionů Euro a ve firmě zavedl nové postupy,‭ ‬výrobní linky vždy pro jeden model,‭ ‬klimatizované haly a dokonalou péči o zaměstnance.‭ ‬Piaggio se tak opět stalo lídrem na trhu skútrů a znovu se pustilo do boje o přízeň zákazníků po celém světě.

Skútry skupiny Piaggio Group patří k tomu nejlepšímu, co můžete dostat. Piaggio je nejstarší výrobce skútrů, jsou jeho specializací - primárním produktem.
Server iTEST: „Italové jsou ve skútrech absolutní špička. Jejich tvorba toto odvětví poznamenala nejvíce, a to po všech stránkách. Italský, nejen skútrový design, to je pojem, který nepotřebuje žádné komentáře. Totéž platí i v technice - drtivá většina technických inovací přišla právě z Itálie.“ 

Kompletní ceník motocyklů značky PIAGGIO a přehled našich skladových zásob naleznete v odkazech níže:

CENÍK - ke stažení   SKLADOVÉ ZÁSOBY - zde