BLACK FRIDAY SLEVY 25-30 % NA VEŠKERÉ OBLEČENÍ A DOPLŇKY

BLACK FRIDAY SLEVY 25-30 % NA VEŠKERÉ OBLEČENÍ A DOPLŇKY

Startujeme obrovský výprodej originálního oblečení a doplňků.

VÁNOCE KLEPOU NA DVEŘE! POŘIĎ DÁRKY VČAS A JEŠTĚ SE SKVĚLOU SLEVOU!

Blíží se největší nákupní horečka roku a Motocentrum BARTH ti přináší neodolatelnou nabídku v rámci Black Friday! Připrav se na skvělé slevy, které ti umožní pořídit si originální moto oblečení a doplňky od renomovaných značek jako BMW Motorrad, HJC a 4SR se slevou 25-30%.

Slevy, které oživí tvoje moto vybavení

Nikdy nebylo snazší dopřát si kvalitní moto oblečení a doplňky za bezkonkurenční ceny. Motocentrum BARTH láká na slevy 25-30% na veškeré moto oblečení, ať už jsi začátečník nebo zkušený jezdec.

Ideální vánoční dárky pro motorkáře

S Black Friday akcí v plném proudu není lepší čas na nákup vánočních dárků pro milovníky dvoukolových strojů. Objev originální a praktické dárky, které potěší každého motorkáře v rodině. Ať už hledáš stylový nákrčník, bezpečné rukavice nebo poutavou helmu, v naší akční nabídce to najdeš.

Zastav se na náš zbrusu nový salon BMW Motorrad v Pardubicích a připrav se na nezapomenutelný zážitek při nakupování a dej svému ježdění nový rozměr s kvalitním oblečením a doplňky. Nech se unést vášní pro motorky a udělejte si radost v rámci naší Black Friday akce!

Akční nabídka je časově omezená.


 

Lucie Pulkrábková

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz