Akce prodloužena! POŘIĎ SI MODEL BMW R 18 S 0% ÚROKEM JIŽ OD 8 899 KČ*

Akce prodloužena! POŘIĎ SI MODEL BMW R 18 S 0% ÚROKEM JIŽ OD 8 899 KČ*

PŘESTAŇ SNÍT A ZAČNI ŽÍT - MY SE POSTRÁME O VŠE OSTATNÍ

Pořiďte si svůj vysněný model BMW R 18 s financováním od BMW Financial services s 0% úrokem již od 8 899 Kč*. Ale pozor, nabídka platí pouze do 31.12.2022. 

*Uvedené fotografie motocyklu jsou pouze ilustrativní a nemusí zobrazovat uvedenou výbavu. Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW R 18 s pořizovací cenou 550 900 Kč vč. DPH. Uvedená splátka podnikatelského úvěru je kalkulována na délku úvěru 60 měsíců, část kupní ceny hrazená klientem je 165 270 Kč . Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění. Nabídka je určena pro podnikatele - plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny motocyklu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky katelského úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.12.2022. 

Financování "Pade na Pade"**

Chceš se vozit v sedle našich nejnovějších modelů R 18, ale nechceš platit celou částku? Tak neváhej a využij naše financování "Pade na Pade"**. Zaplatíš tak polovinu celé částky motocyklu a pak už si jen užíváš.

**Uvedená splátka úvěru"Pade na Pade" s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 12 měsíců, základní pořizovací cena motocyklu 550 900 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 275 450 Kč, poslední navýšená splátka činí 276 877 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny motocyklu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.12.2022.

Uvedená fotografie je ilustrativní. Spotřeba paliva v l/100 km, kombinovaná 5,6l. 

Chci svoji R 18

 

Pro více informací o akci kontatkujte naše prodejce značky BMW Motorrad:

Jaroslav Bekr

Jaroslav Bekr

prodejce BMW Motorrad

jaroslav.bekr@motocentrum-barth.cz

Lucie Pulkrábková

Mgr. Lucie Pulkrábková

Prodejce BMW Motorrad a Piaggio Group

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz