Absolutní novinka na čtyřech kolech!

Absolutní novinka na čtyřech kolech!

Čtyřkolky míří do Motocentra BARTH, buďte u toho.

YAMAHA YFZ 50 

vhodná pro děti od 6 do 9 let

Snadno ovladatelná dětská čtyřkolka s jednoduchou údržbou. Je to jasná volba – a díky svému vzhledu ve stylu závodního modelu, nesmí tato miničtyřkolka chybět na seznamu přání žádného dítěte. 

Více o Yamaha YFZ50

 

Yamaha YFM90R

vhodná pro děti od 10 let

Jednoduchá řídící jednotka upraví výkon motoru tak, aby odpovídal různým jezdeckým schopnostem. Odpružení s dlouhým zdvihem pomáhá udržet pneumatiky v kontaktu se zemí, a to i na nerovném povrchu. Široký podvozek zajišťuje skvělou stabilitu. 

 

Více o Yamaha YFM90R

 

 

Yamaha Kodiak 450 EPS

Homologované

Díky snadno použitelným technologiím, vysoké odolnosti a spolehlivosti má Kodiak potenciál poradit si i s tou nejtěžší prací v náročném terénu. Systém pohonu On Command, který představuje špičku v dané oblasti, umožňuje tlačítkem plynule přepínat mezi pohonem 2WD a 4WD.

Více o Yamaha Kodiak 450 EPS

 

Yamaha Kodiak 700 EPS

Homologované

Uživatelsky přívětivá čtyřkolka Kodiak 700 nabízející špičkový výkon představuje výjimečnou hodnotu. Je navržena pro zemědělce, lesníky a pracovníky v průmyslu, kteří potřebují odolné užitkové vozidlo pro náročné úkoly v extrémních podmínkách.

Více o Yamaha Kodiak 700 EPS

 

Yamaha Grizzly 700 EPS Alu

Homologované

Špičková převodovka automaticky volí optimální převody pro všechny typy terénu, zatímco přirozená motorová brzda všech kol vám dává jistotu při sjezdu z kopce. Skvělá ovladatelnost na silnici i mimo ní. Pohodlné odpružení s dlouhým zdvihem do terénu.

 

Více o Yamaha Grizzly 700 EPS Alu

 

 

Yamaha Wolverine RMAX 2 1000

Homologované

Příchod nové generace adrenalinových dvoumístných modelů, jež jsou připraveny doprovodit vás na nová dobrodružství. Je vybaven naklápěcí korbou, která usnadňuje přepravu nákladu. Korba je opatřena hydraulickým posilovačem a je schopna přepravit až 272 kg nákladu.

 

Více o Yamaha Wolverine RMAX 2 1000

 

 

V případě zájmu o více informací kontaktujte našeho prodejce značky Yamaha:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce YAMAHA a Piaggio Group

martin.blazek@motocentrum-barth.cz