BMW MOTORRAD CONNECTEDRIDE CRADLE CHYTŘEJŠÍ NAVIGOVÁNÍ

Vyrážej na cestu bezpečněji s držákem na telefon BMW Motorrad connectedride cradle!

 

BMW MOTORRAD CONNECTEDRIDE CRADLE

CHYTŘEJŠÍ NAVIGOVÁNÍ

Pokud rád spontánně vyrazíš na cestu a k navigaci používáš smartphone, je pro tebe BMW Motorrad ConnectedRide Cradle tím pravým řešením. Alternativně k navigací Navigator VI vložíš do držáku svůj smartphone a prostřednictvím aplikace BMW MotorradConnected máš přístup k navigaci. Aby ses při dojíždění do práce, vyjížďkách nebo užívání si zatáček dostal bezpečně z bodu A do bodu B, ovládáš vše multiovladačem na řídítkách.

BMW Motorrad ConnectedRide Cradle upevníš na motocykl úplně jednoduše na přípravu pro navigaci. Díky individuálně nastavitelným ramenům je kompatibilní s nejběžnějšími modely smartphonů. Po jednorázovém spárování s aplikaci BMW Motorrad Connected přes Bluetooth vložíš svůj smartphone do držáku a funkce aplikace můžeš pohodlně ovládat multiovladačem na řídítkách. A cestou se ti smartphone v BMW Motorrad ConnectedRide Cradle indukčně nabíjí – nebo alternativně pomocí kabelu USB-C.

 

Aplikace BMW MotorradConnected

Aplikace BMW Motorrad Connected je klíčem k BMW MotorradConnectedRide Cradle. Protože po jednorázovém spárování aplikace přes rozbočovač konektivity ovládáš všechny její funkce multiovladačem. Navigace tě pomocí náhledu mapy a šipek dovede nejlepší trasou do příštího cíle a k projeté trase máš přístup i zpětně. Část Bike Info ti navíc poskytne všechny důležité údaje o motocyklu, jako je např. tlak vzduchu v pneumatikách, množství paliva v nádrži a dojezd.

Stáhnou v App Store     Stáhnout v Google Play

 

Pro více informací neváhejte kontaktovat naše prodejce značky BMW Mottorad:

 

Jaroslav Bekr

Jaroslav Bekr

prodejce BMW Motorrad

jaroslav.bekr@motocentrum-barth.cz

Lucie Pulkrábková

Mgr. Lucie Pulkrábková

Prodejce BMW Motorrad a Piaggio Group

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz